Zeleni pobedili Olimpijakos i nastavili neverovatnu seriju u šampionatu Grčke! (FOTO)

14. KOLO ŠAMPIONATA GRČKE

Košarkaši Panatinaikosa savladali su na gostujućem terenu u 14. kolu grčkog šampionata u gostima večitog rivala ekipu Olimpijakosa rezultatom 68:61.

Košarkaši iz Pireja su imali prednost od 20:11, da bi Panata već na poluvremenu spustila razliku na -2 - 32:30.

U nastavku su "zeleni" zaigrali svoju igru, i na kraju treće deonice imali prednost od +2 - 50:48, da bi do kraja utakmice držali sve pod kontrolom i ostvarili važnu pobedu od 68:61.

Ovo je 14. pobeda Panatanaikosa u isto toliko odigranih mečeva, dok je Olimpijakos zabeležio i četvrti poraz.

U pobedničkom sastavu Rivers je postigao 16 poena, a pratio ga je Lekavičijus sa 12, dok je u poraženom sastavu Printezis ubacio 13 koševa, Papanikolau je postigao 11, a Milutinov je meč završio sa 3 poena.

BONUS VIDEO: Nikola Milutinov posle meča Zvezde i Olimpijakosa