Olimpijakos unakazio Makabi, Micić sjajan u porazu Žalgirisa, Valensija nanela novi poraz Barseloni! (FOTO)

EVROLIGA, 18. KOLO

Najefikasniji na meču bio je Dubljević sa 19 poena

Olimpijakos upropastio Makabi rezultatom 94:64, prednost je rasla iz minuta u minut, svaku četvrtinu su dobili domaći u ovom meču.

Spanulis je imao 13, Meklin i Milutinov po 12 poena, a srpski košarkaš je dodao i 7 skokova. Na drugoj strani jedini raspoložen je bio Pjer Džekson sa 13 postignutih poena.

Bamberg je slavio u veoma interesantnom meču protiv Žalgirisa i tako ostao u trci za Top 8 fazom, slavio je danas sa 93:86.

Ogustin Rubi je bio najbolji u Bambergu sa 22 poena, Musli je dodao 14 uz 6 skokova i 3 asistencije. Aron Vajt je bio najefikasniji kod Žaligirisa, imao je 23 poena, a solidan je bio i Vasa Micić sa 12 poena.

Valensija je na svom terenu savladala Barselonu rezultatom 81:76.

Najefikasniji na meču bio je Dubljević sa 19 poena, Martinez je dodao 13 za Valensiju, dok je za katalonski tim Oriola postigao 15 poena, a Navaro i Ertel su upisali po 14.

BONUS VIDEO: Stefan Marković posle pobede nad Zvezdom