PARTIZAN JEDVA IZBEGAO NAJGORI PORAZ U ISTORIJI! Crni oproštaj crno-belih od Evrokupa! (FOTO) (VIDEO)
Novica Velickovic na mecu sa MZT, Foto: Beta

EVROKUP, 10. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš lajv-blog.

Objavljeno: 19:48h

Košarkaši Lokomotive ubedljivu su pobedili ekipu Partizana rezultatom 99:64 u poslednjem kolu Evrokupa.

Ovo je deseta pobeda ruskog tima u sezoni, dok je ekipa Partizana i deveti put pretrpela poraz.

Najefikasniji u timu domaćina bio je Antipov sa 21 poenom, a u Partizanu najviše se istakao Marinković i postigao 15 poena.

Kad je otišao Partizan ga je proglasio IZDAJNIKOM: Gagić se sad vratio i prvi put progovorio o svemu, o Vujoševiću, Grobarima...

Ovim porazom Partizan je završio takmičenje u Evrokupu, dok će Lokomotiva sa prvog mesta nastaviti pohod u Evrokupu, a što da ne i proboj do samog kraja takmičenja.

Iz ove grupe plasman u narednu fazu Evrokupa osim Lokomotive obezbedili su još Lijetuvos Ritas, Alba, i Limož, dok je Bilbao zajedno sa crno-belim timom bez šansi za dalje takmičenje.

99:64 - Ubedljiv poraz Partizana u Kubanu za oproštaj od ovogodišnjeg igranja na evro-sceni

99:62 - Marko Pecarski pogađa trojku

94:49 - Da li ćemo prisustvovati najvećem porazu Partizana u njegovoj istoriji? Prethodni najteži bio je od ekipe CSKA 88:46 u decembru 2013. godine.

83:46 - Ogromna prednost posle treće četvrtine za vodeći tim C grupe. Čak 37 poena prednosti, a Partizan je potpuno izgubljen u ovom meču. Ostaje nam da vidimo da li će ovo biti jedan od najubedljivijih poraza u zadnje vreme. Veličković je najefikasniji u timu Partizana sa 11 poena.

80:43 - Domaćini su već u trećoj deonici postigli osamdeset poena

76:39 - Nova trojka za košarkaše domaćih. Lokomotiva pokazuje da je prerasla ovo takmičenje

71:39 - Lokomotiva nastavlja sa "rešetanjem" Partizana

63:38 - Trojka za Vilijamsa Gosa

63:35 - Atipov postiže svoj 11 poen

54:28 - Prvo poluvreme je završeno. Velika prednost Lokomotive posle prve dve deonice. Loša druga četvrtina crno-belog tima, u kojoj su i dalje najefikasniji Veličković i Gavrilović iako nisu upisali poene u četvrtini za nama. Kod domaćina Kvale sa 11 i Kolins sa 8 koševa predvode svoju ekipu.

45:26 - +21 za rusku ekipu, Partizan pred katastrofom posle samo dvadeset minuta utakmice

39:23 - Velika prednost domaćeg tima sredinom druge četvrtine. Razlika u klasi je očigledna, podsetimo Lokomotiva nema nijedan poraz u devet mečeva Evrokupa

26:18 - Pogađa Lejsi

22:18 - Završena je prva četvrtina meča u Rusiji. Lokomotiva ima prednost od četiri poena. Partizan je imao zaostatak od sedam razlike u jednom trenutku, ali je zahvaljujući Veličkoviću i Gavriloviću koji su najefikasniji u crno-belom timu i dalje na malom zaostatku za favoritom na ovom meču.

17:15 - Gavrilović pogađa za dva poena

16:9 - Prva osetnija prednost za ekipu iz Kubana

5:5 - Vanja Marinković postiže prvu trojku za Partizan

5:2 - Vodi ruski tim posle skoro tri minuta meča

18:00 - Počela je utakmica između Lokomotive i Partizana

BONUS VIDEO: Predstavljanje kalendara KK Partizan