TOTALNI HAOS U TURSKOJ! Veseli nokautiran nasred terena, Žoc i igrači Fenera pobegli u svlačionicu! (VIDEO)

UŽAS

Stvari koje nemaju veze sa sportom...

Trener Fenerbahčea Željko Obradović odlučio je sredinom druge četvrtine da povuče ekipu sa terena kako bi se smirile strasti na utakmici protiv Trabzona.

Opšti haos je nastao u 16. minutu utakmice kada je Jan Veseli zaradio ličnu grešku u napadu.

Domaći igrači se nisu zadovoljili tom odlukom, već su nasrnuli na igrača Fenerbahčea. Kris Obekpa se zaleteo i oborio Veselog na parket. Posle toga su uleteli igrači oba tima, a publika je gađala goste svim i svačim, pa je Obradović odlučio da povuče ekipu.

Strasti su se smirile posle nekog vremena, a meč je nastavljen tek pošto je hala ispražnjena.

Scena kao iz filma! Žestok sukob Grobara na terenu pred meč sa Vojvodinom! (VIDEO)

U trenutku prekida Trabzon je vodio sa 37:35, ali su gosti očigledno bili silno motivisani u nastavku jer su na kraju slavili sa 119:90.

BONUS VIDEO: Navijači Gruzije u dvorani Aleksandar Nikolić