Odličan meč u Morači! Budućnost ostaje lider posle dramatične pobede nad Partizanom! (FOTO) (VIDEO)

aba LIGA, 10. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš lajv-blog.

Objavljeno: 20:53h

Košarkaši Budućnosti pobedili su ekipu Partizana rezultatom 86:79 u 10. kolu ABA lige.

Ovo je deveta pobeda Podgoričana u sezoni, dok je ekipa Partizana i peti pretrpela poraz.

Najefikasniji u timu domaćina bili su Nikolić sa 16 i Gordić sa 19, a u gostujućoj ekipi najviše se istakao Miler i postigao 22 poena.

U sledećem kolu Budućnost u Beogradu igra protiv FMP-a, dok se ekipa Partizana sastaje sa Cedevitom u Pioniru.

Uskoro opširnije...

PAKLENI BOGDAN!!! Srbin rasturio Čikago i postavio REKORD KARIJERE! (VIDEO)

Ogrešili se o Bjelicu, ali dali priznanje Alimpijeviću: Igrali smo pametno, ovo je važan trijumf! (FOTO)

SAMARDO SEMJUELS JE UPRAVO POKAZAO KOLIKO MU NEDOSTAJE PARTIZAN! Ali, odmah je dobio packu od Grobara... (FOTO)

KRAJ TREĆE ČETVRTINE: 71:69 - Partizan igra sjajno treći period i sustiže prednost domaćina koja je imala +12 na velikom odmoru. Gordić i Gibson sa po 13 poena predvode Podgoričane, dok je Miler sa 12 najbolji u crno-belom timu.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: 55:43 - Domaća ekipa ima prednost posle prvog dela meča! Bolje odigrana druga četvrtina za ekipu Budućnosti, koja se krajem poluvremena odlepila na solidnu prednost. Nikolić, Šehović i Gordić vode glavnu reč, dok je Miler u Partizanu najefikasniji pojedinac sa 12 poena.

KRAJ PRVE ČETVRTINE: 24:20 - Budućnost je dobro otvorila meč, napravila lepu prednost koja je bila i dvocifrena, ali na polovini prvog dela Partizan je krenuo da igra kako treba i sustigao rivala. Nikolić je za domaće postigao 9 poena, dok je u Partizanu najefikasniji Gavrilović sa 6.

19:00 - Meč u Podgorici je počeo

BONUS VIDEO: Koreografija Delija na meču protiv Rada