CSKA demolirao crveno-bele! Zvezda nemoćna pred svojim navijačima! (FOTO) (VIDEO)

evroliga, 7. kolo

Sva dešavanja pre, za vreme i posle utakmice u "Beogradskoj Areni" mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"

Objavljeno: 22:39h

Košarkaši CSKA ubedljivo su pobedili Crvenu zvezdu rezultatom 85:59 u sedmom kolu Evrolige.

Ovo je šesta pobeda ruske ekipe u sezoni, dok je Zvezda pretrpela i peti poraz. Crveno-belima je ovo najubedljiviji poraz u istoriji Evrolige, prethodni neuspeh sa najvećom razlikom bio je protiv Fenera u Pioniru sa 88:65.

Najefikasniji u timu domaćina bio je Ročesti sa 15 poena, a u gostujućoj ekipi najviše se istakali De Kolo sa 16 , kao i Voroncevič sa 12 i Hajns sa 13 poena.

U sledećem kolu crveno-beli igraju u Atini protiv Olimpijakosa, dok se ekipa CSKA sastaje sa Fenerbahčeom na svom terenu.

trijumfa i četiri neuspeha.

Do sada je bio Matijas Lesor, a sada je POSTER LESOR! (VIDEO)

Uskoro opširnije...

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča možete pratiti iz minuta u minut uz naš dobro poznati "lajv-blog".

Kraj meča: CSKA je demolirao Zvezdu rezultatom 85:59 i tako zabeležio šestu pobedu, dok su crveno-beli upisali i peti poraz u Evroligi i tako ostali na začelju tabele. Veoma loša partija izabranika Dušana Alimpijevića ogleda se u tome što je ovo najteži poraz crveno-belih na domaćem terenu u Evroligi.

57:82 - Peti poen Kulagina

54:76 - Bjelica siguran za dva

48:76 - Šesnaesti poen De Koloa

48:72 - Feldin pogađa novu trojku za domaću ekipu

41:67 - Milko Bjelica 1/2 pogađa slobodna bacanja

Kraj treće četvrtine: 34:65 - CSKA rutinski privodi meč kraju! Neočekivano velika prednost posle trideset minuta. Hajns sa 13, De Kolo i Voroncevič sa 12 predvode "armiju", dok je Ročesti sa 13 najefikasniji u redovima tima sa Malog Kalemegdana.

32:65 - Higins nastavlja da "sipa". Ogromna prednost Moskovljana!

32:63 - Higins dvocifren kod gostiju, njegovih 10 poena

32:61 - Osmi poen Rodrigeza

32:59 - Dangubić polovičan sa linije slobodnih bacanja

27:53 - Kurbanov pogađa za 3 poena! Serija CSKA od 6:0 na početku drugog poluvremena

13:25 - Rodrigez za 3!

Kraj prve četvrtine, CSKA ima +12. Ročesti je postigao 7 poena za Zvezdu, De Kolo i Voroncevič po 6 za ekipu iz Moskve.

18:50 - Novak Đoković je stigao na utakmicu u društvu Filipa Krajinovića

18:45 - Navijači moskovskog tima su u Areni, i imaju zastavu koju su okačili na severnoj tribini hale

18:35 - U Areni je trenutno manje od 5 hiljada navijača što je svakako loša poseta uzevši u obzir da u Beograd stiže ekipa CSKA iz Moskve.

18:20 - Naš reporter je na licu mesta i bićete upoznati sa svim dešavanjima sa utakmice blagovremeno - prvi!

18:00 - Igrači oba kluba su na zagrevanju, u timu Crvene zvezde nalazi se i Marko Kešelj

BONUS VIDEO: Grobari skandiraju posle poraza od Albe: Muto, odlazi!