RAZLIKA U KLASI JE OČIGLEDNA! Nemoćni Partizan poklekao pred raspoloženom Albom! (FOTO) (VIDEO)

EVROKUP, 6. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš dobro poznati lajv-blog.

Objavljeno: 21:55h

Košarkaši Albe pobedili su ekipu Partizana rezultatom 90:86 u šestom kolu Evrokupa.

Ovo je treća pobeda Albe u sezoni, dok je ekipa Partizana pretrpela i peti poraz.

Najefikasniji u timu domaćina bio je Marinković sa 18 poena, a u gostujućoj ekipi najviše se istakao Baterfild i postigao 20 poena, pratio ga je Grigoris sa 18.

U sledećem kolu Partizan igra u Litvaniji protiv Lijetuvosa, dok se ekipa Albe sastaje u Berlinu sa Lokomotivom.

Uskoro opširnije...

Sada više nema sumnje! Zagorac jasno poručio gde želi da nastavi karijeru! (FOTO)

Pred Partizan... U Albi znaju šta je Pionir! (FOTO)

ALBATROSI, PAMTIMO VAM -26: Sada ćete i vi zapamtiti nas! Moćna poruka Partizana i Grobara Nemcima! (VIDEO)

KRAJ MEČA: Alba je savladala Partizan rezultatom 96:80! Ovo je treća pobeda Nemaca, dok je Partizan pretrpeo i peti poraz.

78:94 - Zakucavanje košarkaša Albe

78:92 - Stevanović upisuje prve poene

76:92 - Alba polako privodi meč kraju...

74:86 - Sikma pogađa za dva

66:81 - Pogađa Pejton Silva

66:79 - Vilijams-Gos pogađa za 2

KRAJ TREĆE ČETVRTINE: 58:71 za goste iz Nemačke. Posle -20 ekipa Partizana se približila na pristojnih -13 poena pred poslednjih deset minuta.

43:57 - Gavrilović pogađa 2+1

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Košarkaši Partizana gube na poluvremenu od nemačke Albe rezultatom 40:54. Loša druga četvrtina u kojoj je gost napravio prednost koja je na kraju dostizala i 15 poena razlike. Najefikasniji u crno-belom dresu je Marinković sa 12 poena, prati ga Samjuels sa 8, a u ekipi Albe najbolji igrač na meču je Grigonis sa 15 postignutih poena.

40:54 - Četrnaest poena prednosti za Albu

40:48 - Nova trojka Grigonisa

37:43 - Marinković je sjajno ušao u utakmicu

33:38 - Pogađa Veličković za tri poena

30:36 - Marinković smanjuje na -6

25:33 - Šalić Đoko pogađa za 2

23:30 - Mini serija nemačkog tima

23:26 - Aranitović postiže prve poene