Fener ubedljiv protiv Karšijake, Gudurić opet sjajan! (FOTO)

DOBAR START SEZONE

Malo je nedostajalo da pukne stotka, završilo se rezultatom 97:71

Fenerbahče je pobedio Karšijaku s 91:71 u petom kolu turskog šampionata.

Fener je od starta bio u vođstvu, gosti iz Izmira su se držali u prvom poluvremenu, na velikom odmoru je bilo šest razlike u korist šampiona Evrope, a onda je u trećoj četvrtini otpor Karšijake slomljen. Turski šampion je ovaj deo igre dobila sa 26:12 i u poslednjih deset minuta rutinski privela meč kraju. Malo je nedostajalo da pukne stotka, završilo se rezultatom 97:71.

Naneli i Mahmutoglu su bili najefiksniji kod pobednika sa po 15 postignutih poena, Tompson je ubaio 13, Kostas Slukas i Marko Gudurić po 12, Jan Veseli 10.

BONUS VIDEO: Stojković i Ožegović poveli navijanje Grobara posle pobede nad Skenderbegom