Bjelica ništa ne može da pogodi, Sparsi srušili dva rekorda, Voriorsi ubacili 46 poena za četvrtinu! (VIDEO)

Marjanović odigrao sjajno

Srpski centar dobio ponovo veću priliku i ponovo je pokazao šta ume. Bjelica samo 2 poena. Voriorsi dali 46 poena za četvrtinu
Objavljeno: 10:06h
Boban Marjanović Grega Popovića
San Antonija Vašingtonom
114:95 Nemanja Bjelica Minesote Niksa 107:102
Golden Stejt Finiks 128:103 dva rekorda u istoriji franšize Njima je slavlje protiv Vizardsa bilo 23. zaredom pred svojom publikom, a 14. uzastopno od početka sezone
Marjanović koji je igrao čak 15 minuta Za to vreme srpski centar je postigao 7 poena, imao šest skokova i dve blokade, ali je njegov doprinos bio još značajniji u odbrani
Srpski reprezentativac je igrao manje od 10 minuta u porazu od Njujorka, a za to vreme postigao samo 2 poena uz šut 1/4
Ujednačena je bila utakmica sve do treće četvrtine kada je na scenu stupio Klej Tompson i ubacio neverovatnih 27 poena za celu četvrtinu Voriorsi su u tom periodu uspeli da postignu 46 poena, najviše u jednoj deonici od početka sezone, a prime samo 19
NBA, rezultati 107:91 113:98 119:116 98:104 107:102 127:106 98:85 106:90 114:95 94:104 128:103 103:90