Solidni Lučić i Mačvan, ali pomoći nema: Pao je i Đorđevićev Bajern! (FOTO) (VIDEO)

posle neverovatnog preokreta!

Od minhenskog velikana bolji je bio Vircburg

Košarkaši Bajerna doživeli su prvi poraz u nemačkom šampionatu pošto su na svom parketu poraženi od Vircburga sa 84:76.

DVOJICA SRBA DAVALA KOŠEVE, DVOJICA NISU NI ULAZILA U IGRU: Nema šanse da pogodite koji su koji! (VIDEO)

Imali su Bavarci i 22 poena prednosti, ali su neshvatljivo lošom igrom u drugom poluvremenu i početničkim greškama dopustili protivniku da se prvo vrati u meč, a zatim i da slavi.

ZAGORAC NATERAO AMERE DA VIČU WOOOWWW! Sa 4 divna poteza pokazao da mu je mesto u NBA! (VIDEO)

Najefikasniji kod Bajerna bio je Buker sa 16 poena, dok je Vladimir Lučić dodao 15, a Milan Mačvan je meč završio sa deset poena. Stefan Jović je za 19 minuta ubacio dva poena i zabeležio po četiri skoka i asistencija.

Kod gostiju se istakao Staki sa 21 poenom, a pratili su ga Bencing sa 19, Hemonds 14, a Lipkevičijus 11 poena.

BONUS VIDEO: ESPRESO TVITER: Vaso Psihopat Bakočević