GLAVE GORE, DEVOJKE, VI STE NAŠ PONOS! Srpkinje osvojile srebro na Evropskom prvenstvu!

SVAKA ČAST

Sve osim ozbiljnih reči hvale bilo bi bezobrazno sa naše strane...

Ženska juniorska košarkaška reprezentacija Srbije, igračice rođene 1999. godine i mlađe, osvojila je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu održanom u Mađarskoj.

Izabranice selektora Miloša Pavlovića poražene su u finalu odigranom u Šopronu od Belgije rezultatom 55:53 (11:13, 22:3, 8:20, 14:17).

Juniorke su napravile fantastičan uspeh i donele medalju u srpskoj ženskoj košarci u mlađim kategorijama posle četiri godine.

Nema sumnje da su sadašnje reprezentativke Srbije u imenima poput Teodore Turudić, Mine Đorđević, Ivane Katanić, Nevene Naumčev, Ivane Race i ostalih dobile prave naslednice.

BONUS VIDEO: Hrvatske košarkašice zajedno sa Srpkinjama slavile ulazak našeg tima u finale