Duško Vujošević debitovao na klupi BiH!

BIĆE BOLJE!

Posle Švedske, Vujoševićevi izabranici će igrati protiv Slovačke 5. avgusta

Duško Vujošević je započeo svoju "Odiseju" na klupi Bosne i Hercegovine, ali ne na najbolji način. Košarkaška reprezentacija naših komšija pretrpela je poraz na startu pretkvalifikacija za Svetsko prvenstvo od Švedske - 81:73.

VELIKI IGRAČ, JOŠ VEĆI ŠMEKER: Nemanja Matić je već na debiju za Junajted pokazao kakav je GOSPODIN i zauvek kupio navijače! (VIDEO)

“Zmajevi” su odigrali dobro tri četvrtine, ali su onda potpuno stali u poslednjih 10 minuta. Imali su i prednost od šest poena pred poslednju deonicu ali se domaćin probudio i na kraju stigao do pobede (26:12 u poslednjoj četvrtini).

Najbolji u redovima Švedske bio je Eriksen sa 25 postignutih poena, dok je Bosnu predvodio Lončar sa 16, odnosno Musa sa 15 poena (13 postigao u prvom poluvremenu).

Ako hoće da Partizan bude povlašćen u plejofu, Grobari stvarno moraju da navijaju za Zvezdu, ali i za još pet klubova! (VIDEO)

Posle Švedske, Vujoševićevi izabranici će igrati protiv Slovačke 5. avgusta.

BONUS VIDEO: Branko Lazić za Espreso direktno sa Kopaonika