NIŠTA OD NOVOG PELCERA: Srbija je ispala sa Evropskog prvenstva! (VIDEO)

PORAZ

Mlada košakaška reprezentacija Srbije završila je učešće na Evropskom prvenstvu porazom od Francuske

Objavljeno: 19:45h

Košarkaši Srbije na Evropskom prvenstvu do 20 godina, poraženi su od reprezentacije Francuske u četvrtfinalu rezultatom 86:67.

Posle izjednačene borbe u prvom poluvremenu, izabranici Francuske su krajem treće i pogotovo početkom četvrte četvrtine prelomili meč i napravili ogromnu prednost koju su zadržali do kraja meča.

Najefikasniji u pobedničkom timu Francuske bili su Okoba sa 25 poena i Noa sa 21, dok je u reprezentaciji Srbije najviše poena postigao mladi Stefan Peno (16).

Francuska će u polufinalnom meču igrati sa Izraelom za vikend, dok Srbiji predstoji borba za plasman od 5. do 8. mesta