Dinamik i FMP su ozbiljne ekipe, bar za uslove srpske Superlige

Superliga, 9. kolo

Ekipa Miroslava Mute Nikolića je slavila na gostovanju Spartaku - 83:73

Objavljeno: 22:57h

FMP iz Železnika je bez većih problema slavili kod kuće protiv Vršca - 83:63, u devetom kolu MOZZART Superlige.

Dileme u beogradskom prdgrađu skoro da nije bilo. Gosti iz Banata su odolevali prvo poluvreme, ali je u nastavku domaćin pojačao odbranu i rutinski priveo meč kraju. Vršac je za 20 minuta u drugom poluvremenu postigao samo 24 poena.

Suviše malo za FMP. Kod domaćina najefikasniji je bio Ljubičić sa 15, dok su Bolden i Davidovac postigli 14. FMP je na taj način stigao do šeste pobede.

Važnu pobedu ostvario je Dinamik. Ekipa Miroslava Mute Nikolića je slavila na gostovanju Spartaku - 83:73. Već po običaju najefikasniji je bio Kimani Frend sa 20 poena i pet skokova.

BONUS VIDEO: Delije odgovorile Grobarima zbog Kebe