BOGDANOVIĆ PRVI STRELAC ATLANTE U PORAZU: Irving i Dončić predvodili Dalas do pobede (VIDEO)
Bogdan Bogdanović i Luka Dončić na utakmici Dalasa i Atlante, Foto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia

NBA LIGA

Veljko Petrović

Bogdan Bogdanović bio je najbolji strelac Atlante sa 17 poena (sedam skokova i dve asistencije) za 36 minuta u porazu u Dalasu od 95:109.

Gosti su vodili sve do kraja prve polovine utakmice, a onda je domaćin napravio seriju 10:0 i na poluvremenu poveo sa 65:57.

Iza Srbina po poenima u redovima Hoksa bio je Marej sa 16, Metjuz je dodao 14, Hanter 13, a Bruno Fernando 10 poena.

Kod Maveriksa Kajri Irving 26 poena, Luka Dončić 25 i 12 skokova, Vošington 19, a Džons Džunior 14.