Alba je bez Gagija lak plen za Bajern! Lučić i Cirbes doneli pobedu Saletu Đorđeviću! (FOTO)

rutinska pobeda!

U preostalim četvrtfinalnim parovima videli smo iznenađenje u okršajima Bamberga i Bona jer su gosti dobili 93:92 i tako poveli s 1:0, dok je Ludvigzburg nadigrao Ulm posle produžetka s 96:93 i tako načinio još jedno iznenađenje

Bajern Minhen Aleksandra Đorđevića krenuo je silovito u plej-ofu nemačke košarkaške Bundeslige.

Bavarci su u prvom četvrtfinalnom obračunu slavili s 95:68 protiv Albe i tako poveli s 1:0 u seriji.

Za ovakav rezultat najzaslužnija je druga četvrtina koju je Bajern dobio s čak 31:8, a posle toga Alba nije imala šanse da pruži jači otpor.

U domaćem sastavu najviše poena dao je Reding - 17, a tri poena manje upisao je Đedović. Majk Cirbes je za 18 minuta dao 13 poena i imao tri skoka, dok je Vladimir Lučićubacio 12 i imao četiri skoka.