JOKIĆ NADOMAK TRIPL-DABLA, MILVOKI UNIŠTIO DENVER! Povredila se dva BITNA igrača Nagetsa (VIDEO/FOTO)
Nikola Jokić na utakmici Milvoki Baksa i Denver Nagetsa, Foto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia

NBA LIGA

Košarkaši Denver Nagetsa poraženi su od Milvoki Baksa na gostovanju sa 112:95, a Nikola Jokić bio je nadomak tripl-dabla.

Srbin je na parketu proveo 32 minuta i upisao je 29 poena, 12 skokova i osam minuta, a bolji učinak "pokvario" je trener Majk Meloun.

Nikola Jokić između Bobija Portisa i Janisa Adetokumba
Nikola Jokić između Bobija Portisa i Janisa Adetokumbafoto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia

Strateg aktuelnog šampiona NBA lige odustao je od utakmice na kraju treće deonice zbog skoro -30 i u četvrtoj četvrtini su minutažu imali rezervisti.

Ono treba da brine sve navijače franšize iz Kolorada su povrede Džamala Marija i Kentavijusa Koldvela-Poupa.

Nikola Jokić u prodoru pored Bruka Lopeza
Nikola Jokić u prodoru pored Bruka Lopezafoto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia

Obojica su izašli tokom prvog poluvremena i više se nisu vraćali, a njihovo stanje biće verovatno poznatije posle detaljnih pregleda.

Kod domaćina 36 poena i 18 skokova Janisa Adetokumba, 18 poena Demijana Lilarda, a 13 Bobija Portisa.

Na gostujućoj strani, osim Nikole Jokića, dvocifreni su bili Aron Gordon sa 14 i Majkl Porter Džunior sa tri poena manje.