PARTIZAN POBEDIO SAMOG SEBE! Virtus nakon DRAME savladao crno-bele! NESTVARNA završnica!

Završeno
22:02h

ČETVRTA ČETVRTINA:

Kraj pobeda Virtusa, jer je Partizan u finišu izgubio tri lopte na izvođenju lopte! Bruka i sramota!

Poslednji minut: Smailagić sa penala vodi Partizan na plus dva - 81:79! Ludberg trojkom donosi prednost domaćem timu - 82:81.  Abas sa penala vodi virtus na tri razlike, Partizan ima napad na 9 sekundi do kraja.

9. minut: Gubi Partizan loptu, Kordinije pogađa za izjednačenje, ali Koprivica na drugoj strani zakucavanjem donosi prednost crno-belima!

8. minut: Virtus na minus dva, tajm-aut Obradovića - 77:75!

7. minut: Danston časti Partizan promašenim penaloim, Partizan na plus četiri - 75:71! Doužer u poslednjoj sekundi napada za 77:71!

Džejms Naneli

6. minut: Nova trojka Nanelija, ušunjala se lopta u koš! Vodi Partizan sa 72:70!

5. minut: Ludnica u Bolonji, Avramović polaganjem donosi Partizanu novu prednost - 69:67!

4. minut: Trojka Nanelija! Vodi Partizan - 67:64! Vraća Lundberg 67:67...

2. minut: Ponovo Virtus brlja u napadu, a Panter pogađa za dva, nerešeno - 62:62!

1. minut: Polaganje Doužera za 62:60, a zatim je Amerikanac promašio polaganje za izjednačenje.

20:53h

TREĆA ČETVRTINA:

Kraj trećeg perioda: Panter i Avramović su oživeli Partizan i crno-beli sa minus četiri uz početni napad ulaze u poslednju deonicu - 62:58

9. minut: Panter sa penala smanjuje ponovo na osam razlike 60:52. Sa druge strane Smailagić pravi faul, a kasnije zbog protesta dobija tehničku i Virtus je ponovo na plus deset - 62:52.

Ludnica u Bolonji Panter cepa mrežicu za tri i dobija faul - 62:56

7. minut: Bezobrazan faul Belinija koji nije okarakterisan kao nesportski. Smit polaže za minus osam - 56:48.

KK Partizan, KK Virtus, KK Virtus Bolonja, Evroliga, Marko Belineli

6. minut: Belineli ubija Partizan u šutu za tri - 54:44 za Virtus.

5. minut: Crni minuti Partiztana, trojka Belinelija pa skok u napadu Šengelije. domaćin vodi 49:41.

3. minut: Avramović dolazi do 2+1 - 40:39, ali Belineli na drugoj strani vraća trojku i dobija faul. Neverovatno... Ponovo plus pet za domaći tim!

2. minut: Ponovo se budi Avramović, trojka za 40:36!

1. minut: Virtus trojkom ide na 38:31, ali Smailagić uspeva da atraktivno zakuca i smanji na minus pet.

DRUGA ČETVRTINA:

Kraj prvog poluvremena: Veliki broj izgubljenih lopti i loših rešenja Partizana, omogućili su Virtusu da nakon prvih 20 minuta vodi sa 35:31

9. minut: nekoliko promašaja na obe strane, ali to sa penala prekida Kordinije - vodi Virtus sa 33:31.

7. minut: Udario je Abas šakom po licu Kaminskog, ali su sudije nakon dugog većanja odlučile da nema nesportskog faula. Amerikanac je zatim promašio dva penala. U nastavku Doužer smanjuje na 32:29.

6. minut: Šengelija polovičan sa penala za 29:27, a  zatim pogađa za tri - 32:27.

Kevin Panter

4. minut: Plus tri za domaće - 28:25, dobra odbrana Partizan, ali bez prave realizacije u napadu.

3. minut: Virtus na plus četiri - 25:21. Partizan bez pravog rešenja u napadu, ali prekida to Doužer - 25:23.

1. minut: Poeni Mikija sa jedne i Pantera uz dosta kontakta sa druge strane - 21:21.

20:26h

PRVA ČETVRTINA:

Gotova je prva deonica, užasnim faulom Kabokla na polaganju Lundberga. Poništio je prethodnu trojku Nanelija - 19:19.

9. minut: Tvrda igra na obe strane i vođstvo Partizana od 16:14... Trojka Belinija i vodi domaćin - 17:16.

7. minut: Nova izgubljena lopta Partizana, Virtus iz kontre poravnava na 10:10.

Aleksa Avramović

5. minut: Polovina prve deonice, dve trojke Avramovića - Partizan vodi sa 10:8.

4. minut: Oba penala je promašio Smailagić, a Haket trojkom to kaznio za vođstvo Virtusa - 5:4.

3. minut: Promašena trojka Kaminskog, zatim izgubljena lopta Avramovića sa jedne i Belinelija sa druge. Novi poeni Smita za 4:2, vodi Partizan

1. minut: Smit sa poludistance pogađa i Partizan vodi - 2:0.

20:17h

Iskusni Tornike Šengelija se oporavio i predvodiće Virtus protiv mašinerije Željka Obradovića.

KK Partizan, KK Virtus, KK Virtus Bolonja, Evroliga, Tornike Šengelija, Kevin Panter, Ognjen Jaramaz
20:09h

Crno-beli će na ovom meču biti jači za Džejlena Smita, dok će utakmicu propustiti Uroš Trifunović, Ognjen Jaramaz i Tristan vukčević.