JOVIĆ KAO DA NIJE NI IGRAO: Majami ponovo izgubio!
Nikola Jović, Foto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia

nba liga

Hit nastavio seriju poraza

Košarkaši Majamija doživeli su ubedljiv poraz na gostovanju Njujorku rezultatom 125:109.

Utakmica je bila odlučena u poslednjoj četvrtini u kojoj su Niksi pobedili rezultatom 36:23.

Srpski košarkaš Nikola Jović na parketu je proveo nešto više od jednog minuta i nije uspeo da se upiše u listu strelaca.

Ekipu Hita predvodio je Džimi Batler sa 28 poena, Dankan Robinson i Tajler Hiro dodali su po 19, Ben Adebajo je imao dabl-dabl od 12 poena i 13 skokova, a deset koševa ubacio je Teri Rozir.

U ekipi Njujorka Džerel Branson dao je 32 poena, Ogudžua Anunobi i Džulijus Rendl imali su po 19, Džoš Hart 14, Kventin Grims 12, a dvocifren je bio i Donte DiVinćenco sa 11 koševa.

Njujork posle šeste uzastopne pobede ima skor od 29 pobeda i 17 poraza, dok je Majami posle šestog uzastopnog poraza na 24 pobede i 22 neuspeha.