VODILA SE VELIKA BORBA: Partizan izgubio od Reala!
Partizanov "TNT"... Milenko Tepić, Novica Veličković i Uroš Tripković, Foto: FOTO: KK Partizan

Objavljeno: 18:35h

Košarkaši Partizana večeras od 21 čas igraju protiv Reala u Madridu, a duelu 16. kola Evrolige prethodio je meč veterana španskog i srpskog velikana.

Pobedu su odneli Madriđani rezultatom 71:67.

Velika borba se vodila tokom celog meča.

Real je bolje počeo meč, ali je Luka Bogdanović sa osam poena preokrenuo rezultat u korist Partizana.

Nastavili su crno-beli sa dobrom igrom i uskoro su imali maksimalnih +8.

Ipak, Real je na početku druge deonice uspeo da iskoristi slab period rivala i izjednači na 20:20.

Nisu blistali timovi u drugom periodu, a Partizan na odmor odlazi sa vođstvom rezultatom 28:27.

Crno-beli su dosta promašivali u trećoj četvrtini, a to je Real kaznio i poveo sa 38:31.

Felipe Rejes je dominirao u ovom periodu, pa je Real posle 30 minuta vodio rezultatom 53:49.

Uspeo je Partizan da se primakne rivalu, ali Real sa dve trojke u nizu odlazi na maksimalnih 63:54.

Saša Pavlović je uspeo da vrati crno-bele na -3, ali je potom promašio trojku sa osam metara-

Real je to iskoristio i potvrdio pobedu.

Novica Veličković je prvo poluvreme igrao za Partizan, a drugo za Real Madrid, pošto je nosio dres oba kluba.

04:08

KOŠARKA ILI ONLIFENS: Ovo drugo, više zarađujem! Saznajte najšokantnije detalje o Milici Dabović: Rubrika 36 pitanja, ŠOK!