HAOS NA UTAKMICI FENERA: Jam Madar pogođen u glavu! (VIDEO)
Madar povređen, Foto: Starsport©

UŽAS

Neredi u derbiju Turske

Objavljeno: 20:49h

Derbi utakmica Superlige Turske između Fenerbahčea i Bešiktaša neće biti upamćena po kvalitetu košarkaške igre, već po incidentima izazvanim od strane domaćih navijača.

Utakmica, koja je nosila epitet derbija, započela je u atmosferi napetosti. Nakon uvredljivih skandiranja upućenih ka košarkašima gostujućeg tima, navijači su počeli bacati tvrde predmete na teren, a jedan od njih je pogodio Jama Madara u glavu. Iako je trener Bešiktaša,Dušan Alimpijević, molio tifoze da se smire, sudija je konačno prekinuo meč pred kraj prvog poluvremena kako bi se pružila pomoć povređenom Jamu Madaru, nekadašnjem plejmejkeru Partizana koji je zadobio posekotinu.

U trenutku prekida, ostalo je još 2:46 do kraja poluvremena, a na semaforu je stajao rezultat 29:22 u korist Bešiktaša.