PARTIZAN ZAUZEO POSLEDNJE MESTO U ATINI: Obradovićevi momci primili skoro 100 poena od ekipe Bajerna! (FOTO)
Detalj sa utakmice Partizan - Bajern Minhen, Foto: Printscreen/Twitter/PartizanBC

PRIJATELJSKA UTAKMICA

Rezultat je na kraju bio 99:95 za nemački tim

Objavljeno: 00:42h

Košarkaši Partizana poraženi su od Bajerna iz Minhena u utakmici za treće mesto na memorijalnom turniru "Pavlos Janakopulos" u Atini.

Rezultat je na kraju bio 99:95 za nemački tim.

Partizan je u prvom poluvremenu konstantno imao prednost, a u drugom delu treće četvrtine došao do maksimalnih 72:60. Međutim, usledio je tada veliki pad.

Bajern je u finišu tog dela meča i početkom poslednje deonice napravio seriju 18:0 i tako preokrenuo rezultat u svoju korist.

Podsetimo, Partizan je pre ovog turnira igrao na ABA Superkupu u Podgorici, gde je u finalu poražen od Studentskog centra.

U prvom meču ABA lige u novoj sezoni crno-beli dočekuju Mornar.

Taj meč igra se 2. oktobra, a tri dana kasnije ekipa Željka Obradovića gostuje Makabiju na startu nove sezone Evrolige.