Strazbur je noćna mora svakog Zvezdaša: Crveno-beli opet izgubili nemoguće u Francuskoj! (VIDEO)

Evroliga, 6. kolo

Šta su crveno-beli uspeli da urade verovatno ni njima samima nije jasno
Objavljeno: 23:24h
Da li je moguće? - to se verovatno pitaju svi navijači Zvezde u ovom trenutku! Košarkaši Crvene zvezde uspeli su da prokockaju 21 poen prednosti, koliko su imali u 21. minutu meča šestog kola grupe A Evrolige protiv Strazbura u Francuskoj 78:75!
Na kraju viđen je veliki preokret i trijumf Strazbura. TOK UTAKMICE Kraj utakmice.
10. minut - Poslednji napad išao je preko Simonovića, koji nije pogodio trojku. 10. minut - Miler ubacuje jedno slobodno bacanje. 10. minut - Napeto je u Strazburu, Radonjić traži tajm-aut.
9. minut - 78:72 za Francuze, Zvezda i dalje bez koša iz igre! 8. minut - Strazbur, tačnije Kebel pogađa slobodno bacanje za plus 6! 8. minut - Gudurić pogađa dva penala.
7. minut - Kajl Vims zakucava... 73:70! Serija 17:6 Francuza! 7. minut - Prvo vođstvo Strazbura nakon 37 minuta!
7. minut - Bobua ponovo topi prenost Zvezde na samo jedan poen! 6. minut - Bobua smanjuje sa penala. 4. minut - Rebić postiže prve poene u meču i to sa linije slobodnih bacanja.
3. minut - Serija Strazbura 7:0! 3. minut - Trojka za Francuze preko Bobua, samo poen prednosti za Zvezdu! Za nevericu kako se istopila razlika za Beograđane! 2. minut - Strazbur topi prednost Zvezde. Počela je poslednja deonica.
Kraj treće četvrtine. 10. minut - 22:12 za Strazbur u trećoj deonici! 10. minut - Strazbur je prepolovio zaostatak!
9. minut - Žeremi Lelu ubacuje treću trojku, preko ruke! 24 poena. Zvezda puca iz svih oružja u Strazburu: Zakucavanja, trojke, rampe...(VIDEO) 8. minut - Cirbes pogađa. 7. minut - Simonović! Peta njegova trojka! 6. minut - Lelu je odlično raspoložen, njegov 21 poen!
5. minut - Nova trojka Simonovića! 59:42 za Zvezdu! 4. minut - Lelu smanjuje razliku Beograđana. Njegov 17 poen.
2. minut - Cirbes pogađa jedno bacanje. 1. minut - Kvinsi Miler pogađa petu trojku - 55:36 za Zvezdu!
Počelo je drugo poluvreme.
Kraj prvog poluvremena.
8. minut - Rapsodija Zvezde! Plus 20 za crveno-bele!
7. minut - Miler zakucava! Šou Kvinsija u Francuskoj!
7. minut - Cirbes postiže 4 poen.
6. minut - Zvezda održava prednost od deset poena razlike u finišu prvog poluvremena.
4. minut - Zvezda u seriji! Prvo trojka Gudurića, a zatim poeni Jovića za 41:32. 3. minut - Vraća Lelu odmah novom trojkom!
3. minut - Gudurić ubacuje novu trojku! 2. minut - Kembel uzvraća, druga trojkaza Strazbur. 2. minut - Nova trojka, osam u meču - Simonović. 2. minut - 10 poen Lelua naterao je Radonjića da traži tajm-aut. 1. minut - Lelu smanjuje sa penala. Počela je druga deonica.
Kraj prve četvrtine 9. minut - I Gudurić pogađa trojku!
8. minut - Druga trojka Simonovića!
8. minut - Četvrta trojka Milera.
Tri napada Crvene zvezde, tri trojke Kvinsija Milera! (VIDEO) 6. minut - Simonović pogađa trojku! 5. minut - Žeremi Lelu pogađa trojku i smanjuje na 11:14. 4. minut - Plus osam za Zvezdu nakon poena Simovića sa penala 6:14!
3. minut - Treća uzastopna trojka Milera! 2:9 na semaforu! 2. minut - Strazbur smanjuje sa penala.
2. minut - Druga trojka Milera!
1. minut - Kvinsi Miler trojkom otvara meč za Zvezdu! Pred početak meča u Francuskoj potvrđena je i ova informacija:
Uoči početka utakmice održan je minut ćutanja u znak sećanja na žrtve terorističkog napada u Parizu. Zatim je intonirana Marseljeza. Sve je spremno za početak meča:
Kapiten Branko Lazić ima problema sa povredom zbog čega je propustio meč sa Igokeom u nedelju, ali je od utorka u trenažnom procesu. Još malo detalja sa zagrevanja: Njega se Francuzi najviše plaše:
Ovako izgleda zagrevanje: Borba za Top 16 u grupi A potpuno je otvorena: