Zvezda je opet ona stara! Uniks je izrešetan, neka se spreme Budućnost i Turci! (FOTO) (VIDEO)

Evroliga, 29. kolo!

Sva dešavanja sa terena, ali i neka pored njega, možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 21:08h

81:62 - Lagano se sve privodi kraju minut pre poslednjeg zvižduka! Zvezda je odvalila Uniks.

78:58 - Sve je ovde gotovo tri minuta pred kraj!

72:52 - +20! Fantastično drugo poluvreme crveno-belih.

69:52 - I dalje je +17!

66:49 - MILKO BJELICA ZAKUCAVA!

64:49 - Zvezda razbija Uniks! Malo Gudurić, malo Dženkins, malo Bjelica! Sve ide kao podmazano! Velikih +15!

Interesantno, u međuvremenu su se Delije pomirile sa "običnim navijačima" tako što su se dozivali sa jedne na drugu tribinu!

POČELA JE POSLEDNJA ČETVRTINA!

57:49 - Dobra serija crveno-belih! To je i konačan rezultat treće četvrtine! Dženkins je vinovnik odlične igre...

55:49 - NEJT VOLTERS IZ KONTRE!

53:49 - Ponovo Zvezda dobro igra!

51:49 - U ovim momentima Dženkins igra veoma dobro! Iznudio je četvrti faul Artsijoma Parahovskog. Pogodio je Čarli oba slobodna bacanja.

47:45 - SIMONOVIIIIIIIĆ! TROJKA!!! Već druga, ali, naravno, daleko manje dramatična od one u poslednjoj sekundi poluvremena!

44:45 - Serija Uniksa u drugom poluvremenu od 14:4! Kit Lengford je najzaslužniji za nju!

44:40 - Kolom rešeta u ovim momentima! Opet lagani poeni za njega. A, onda malo i Kit Lengford.

44:35 - Simonović uz faul! Pogodio je dodatno slobodno bacanje.

40:35 - Kino Kolom sjajno igra u ovim momentima, približava Uniks na svega -5! Dva poseda.

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

MARKO SIMONOVIIIIIIIIIIIIIIIIIIĆ!!!! TROJKA U POSLEDNJOJ SEKUNDI POLUVREMENA!!!

37:31 - Latavijus Vilijams ponovo precizan sa linije slobodnih bacanja. Zvezda je imala poslednji napad u poluvremenu.

37:29 - Rapsodija crveno-belih u ovom momentu! TROJKA MARKA SIMONOVIĆAAAA!!!

29:24 - Zvezda lomi rivala u ovim momentima! Odlična odbrana, iz koje je krenula kontra, na kraju koje je Dženkins asistirao Nejtu Voltersu. A, on došao do sedmog poena. U narednom napadu, Parahovski postiže svoj četvrti poen.

27:22 - NEJT VOLTERS! I on je za sada solidan u napadu! U odbrani je sve standardno dobro!

25:22 - PRVA PREDNOST CRVENO-BELIH! Marko Gudurić pogađa trojku! Drugu iz isto toliko pokušaja!

18:20 - Koti Klark je postigao dvojku, ali je onda opet Bjelica zabriljirao! Izvrteo je Parahovskog, koji ne može da ga prati spolja i iznudio faul. Šutirao je slobodna bacanja, doduše, pogodio samo jedno.

17:18 - Milko Bjelica baš dobro igra na ovom meču! Potpuno je preuzeo lidersku ulogu u napadu. A, onda, fantastična trojka Nejta Voltersa.

GOTOVA JE PRVA ČETVRTINA!

10:14 - Trojku u poslednjoj sekundi je postigao Danilo Anđušić, asistencija Anton Ponkrašov.

10:11 - Milko Bjelica vuče Zvezdu u ovim momentima! Precizan je bio dva puta sa slobodnih bacanja, dok je Kit Lengford prethodno promašio jedno.

8:10 - Bjelica je pogodio za dva. Neverovatno! Za sada u prvoj četvrtini svega 18 poena.

6:10 - Veoma spor početak crveno-belih, ali je Marko Gudurić dao trojku i pokazao da je trenutno glavni napadački pogon Zvezde. U narednom napadu, Latavijus Vilijams je napravio faul u napadu. Imamo li nagoveštaj bolje igre domaćeg tima?

2:7 - Opet je poentirao magični Kit Lengford...

2:5 - To je rezultat posle prvih četiri minuta.

2:2 - Kit Lengford je pogodio dva slobodna bacanja!

2:0 - Utakmica je počela, a za prva dva minuta videli smo svega dva poena.

POGLEDAJTE SJAJNU KOREOGRAFIJU!

17:45 - I prelepa Ivanica Maksimović Anđušić je tu! Evo šta nam je rekla...

17:25 - Iako se na prvi pogled činilo da Kit Lengford neće igrati sa crveno-belima, to je bila samo greška na semaforu, gde njegovog imena nije bilo.

17:10 - Evo kako izgleda prostor ispred Arene skoro sat vremena pre utakmice.