IVANOVIĆ SLOMLJEN POSLE PORAZA U ATINI: Otkrio zašto Nedović nije igrao u drugom poluvremenu!
Duško Ivanović u razgovoru sa Nemanjom Nedovićem, Foto: Stefanos Kyriazis/LiveMedia / ip / PA Images / Profimedia

razočaran

Posle neuspeha od Panatinaikosa plasman u plej-of za Crvenu zvezdu deluje kao nemoguća misija

Objavljeno: 00:38h

Košarkaši Crvene zvezde doživeli su težak poraz od jednog od najslabijih timova Evrolige u ovom momentu, kojeg muče mnogobrojni problemi i na i van terena. Čak i u takvom stanju, Panatinaikos je uspeo da nadigra igrače Duška Ivanovića - 75:66.

Trener crveno-belih je na konferenciji za medije istakao šta je to bilo problematično za Zvezdu na današnjem meču i zašto je pretrpljen ovako šokantan poraz, i to baš pred večiti derbi sa Partizanom koji je na programu u ponedeljak u "Štark Areni".

- Okej, jednostavno, samo smo prestali da igrao košarku. Pet minuta poslednjih smo prestali da igramo odbranu, u napadu nismo imali samopouzdanja, a Panatinaikos je odigrao dosta agresivnije u poslednjoj deonici - rekao je Ivanović.

Duško Ivanović

Da li je Ivanović bio zbunjen odsustvom Dvejna Bejkona?

- Ne, ne, ne... - samo se nasmejao Ivanović.

Zašto Nemanja Nedović nije proveo više vremena na parketu?

- On je povređen, imao je problem - odgovorio je trener Zvezde.

Da li je ovo kraj nadanjima i borbi Crvene zvezde za plej-of?

- Dok ima matematičkih šansi, borićemo se, ali ako se borimo kao poslednjih 15 minuta, teško - kaže trener crveno-belih.