Armani ponovo slavi Mačvana! Srbin uveo manekene u finale!

bravo majstore

Minut pre kraja rezultat je bio izjednačen 81:81, a onda je Ćinćarini pogodio trojku, a srpski košarkaš Milan Mačvan još jednom trojkom povećava prednost

Košarkaši Armanija plasirali su se u finale Kupa Italije pošto su u polufinalu savladali ekupu Ređo Emilije – 87:84

Posle prvih deset minuta, ekipa Ređo Emilija imala je osam poena prednosti, ali su domaćini do odlaska na odmor uspeli da izjednače rezultat.

Gosti su u nastavku bili bolji protivnici na parketu i posle treće deonice imali su +5. Ipak, ’Manekeni’ su u poslednjem kvartalu polako topili prednost Ređine, pre svega poenima Davide Paskola i Andera Ćinćarina. Minut pre kraja rezultat je bio izjednačen 81:81, a onda je Ćinćarini pogodio trojku, a srpski košarkaš Milan Mačvan još jednom trojkom povećava prednost.