PARTIZAN NE MOŽE BEZ DRAME: Crno-beli ispustili veliku prednost, ali na kraju savladali Bajern u paklu Arene!

evroliga 16. kolo

Završeno
22:31h

Košarkaši Partizana pobedili su Bajern u 16. kolu Evrolige sa 83:77.

Dobro je Partizan otvorio utakmicu, poveli su crno-beli sa 9:0, i tu prednost uspeli da održavaju od kraja prvog dela meča, jer su na poluvremenu vodili sa +10. Drugi deo meča je bio dosta zanimljiviji, Partizan je diktirao ritam imao prednost na meču, koja je u jednom trenutku iznosila i +15, ali se Bajern uvek nekako vraćao i nervirao i košarkaše i navijače Partizana. Gosti su čak na dva minuta do kraja prišli i na -3, ali je Egzum izrastao u jnaka utakmice, jer je u bitnim trenucima bio odličan.

22:23h

39. minut - Opet Egzum. Faulirali su ga Bavarci, ali je pre bacanja klupa Bajerna pozvala tajm-aut. To ga je izgleda malo poremetilo, pa je promašio prvi šut sa crte, ali je drugi pogodio.

Jaramaz pogađa za tri, Bajern se i dalje drži.

Madar svojim poenima stavlja tačku.

22:19h

37. minut - Odlično se snašao Egzum i pogodio za dva. Ipak, na drugoj strani Rubit dolazi do ofanzivnog skoka, a Hanter potom pogađa trojku!

KK Partizan
22:17h

36. minut - Vrlo bitni poeni iskusnog Partizanovog šutera! Crno-beli vode 71:63 na 05.11 do kraja susreta.

22:11h

33. minut - Nik Vajler Beb je bio polovičan sa linije penala, a onda je Ledej zakucao u kontri i vratio Partizanu dvocifrenu prednost. Na nešto manje od sedam minuta do kraja vodi 66:56.

KK Partizan
22:05h

32. minut - Elijas Heris je sveo zaostatak Bavaraca na jednocifren broj poena.

22:02h

31. minut - Bomba Dantea Egzuma, lako je prošao pored svog čuvara i lako zakucao za erupciju oduševljenja u Areni.  63:51

21:51h

29. minut - Sjajni momenti Dantea Ezguma, prvo je posle tajm auta pogodio za dva, pa onda za tri, i za kraj je pogodio uz faul. 57:42.

KK Partizan
21:48h

28. minut - Vinston pogađa za tri, Bajern je na minus devet, Partizanu stao napad, crno-beli ne koriste priliku da se dodatno odlepe. Bonga opet je precizan, Željko traži tajm aut. 49:42

21:46h

27. minut - Rubit upisuje osmi poen, Partizan ima malih problema u napadu. 49:37.

21:43h

25. minut - Bonga je posle skoka u napadu izborio dva bacanja, posle kojih je polovično bio precizan.

KK Partizan
21:39h

24. minut - Odličan je Lesor, proradila je ta kombinacija sa Madarom, Partizan ima novu najveću prednost. 47:34.

21:35h

22. minut - Posle ofanzivnog skoka pogađa Matijas Lesor.

21:19h

Partizan vodi na poluvremenu sa 41:29. Kod crno-belih Ledej ima devet poena, dok u redovima Bajerna Vinston ima sedam.

21:15h

19. minut - Krade loptu Trifunović za lako zakucavanje, Partizan je prvi puz na dvocifrenoj prednosti. 39:29