Moskva jeste hladan grad, ali niko nije očekivao da će Zvezdu dočekati ovoliki minus! (FOTO) (VIDEO)

evroliga 22. kolo

Crveno-beli su doživeli novi poraz u Evroligi* CSKA slavio rezultatom1 102:80
Objavljeno: 20:54h

Košarkaši Crvene zvezde vezali su drugi poraz u Evroligi.

Izabranici Dejana Radonjića, oslabljeni neigranje Stefana Jovića, izgubili su u Moskvi utakmicu od ekipe CSKA rezultatom 102:80 i tako ostali na 12 pobeda u elitnom takmičenju.

Scena koju niko nije video! Zašto je Bjelica promenio profesiju tokom utakmice sa CSKA?! (VIDEO)

Domaća ekipa je odmah na startu utakmice fenomenalnim šutom došla do velike prednosti koju nisu ispuštali do kraja utakmice.

UŽAS! Ni najveći pesimisti ne bi predvideli da će Zvezdi BAŠ OVO da se desi na početku utakmice sa CSKA! (VIDEO)

Zvezda će svoju šansu za novu pobedu tražiti 23. februara kada dočekuje Galatasaraj.

MAGIJA UPROPAŠĆENA, ALI... I Lebron Džejms bi sve dao da ume kao Teo! (VIDEO)

Najzaslužniji za pobedu domaće ekipe bio je Nando De Kolo sa 25 poena, dok je Miloš Teodosić ubacio 16.

U taboru srpskog šampiona istakao se Luka Mitrović sa 16 poena.

Crveno-beli su lepo otvorili utakmicu i poveli sa 8:3, ali onda je krenula neverovatna serija trojki domaće ekipe, koja je prvu četvrtinu završila sa 7/7 za tri poena i stekla solidnu prednost koju je održala do kraja prvog poluvremena!

Bratska ljubav ne poznaje granice! Partizanova zastava na utakmici Zvezde u Moskvi! (FOTO)

Nastavak meča doneo je totalnu kontrolu meča od strane ekipe CSKA, koja je došla do ogromne prednosti i rutinski privela utakmicu kraju.

Ameri, sada možete da zaplačete: Da li je Miloš Teodosić ovom izjavom zalupio vrata NBA ligi? (VIDEO)