Dejan Radonjić se ne snalazi najbolje u Grčkoj, Foto: Starsport/Peđa Milosavljević

pakao!

Radonjićevi izabranici su u prvom poluvremenu postigli samo 20 poena

Objavljeno: 18:44h

Košarkaši Panatinaikosa, koje sa klupe predvodi Dejan Radonjić, doživeli su debakl u grčkom prvenstvu.

Panatinaikos je poražen na gostovanju Arisu rezultatom 69:65.

NIJE PUNO RAZMIŠLJAO! Radonjić progovorio o odlasku iz Zvezde!

Radonjićevi izabranici su u prvom poluvremenu postigli samo 20 poena, od čega svega pet u drugoj četvrtini.

Uprkos tome PAO je uspeo da dođe od preokreta i tri poena prednosti u četvrtoj četvrtini, ali je usledila serija Arisa od 9:1.

Imao je grčki evroligaš šanse u završnici, ali su koraci Bohoridisa i promašaj Grigonisa stavili tačku na meč.

Dejan Radonjić, KK Crvena zvezda, Košarka

Najbolji kod pobednika bio je Čevez Godvin sa 19 poena i 12 skokova, Žano Note je dodao 13, a Džoš Hagins 11 poena.

Na drugoj strani istakao se Derik Vilijams sa 13 poena, ali svega 4/10 sa linije penala. Jorgos Papajanis je imao deset poena i šest skokova, a po deset poena su ubacili i Marijuš Grigonis i Paris Li.

IZJAVA KOJA ĆE ODUVATI DELIJE: Ovako je Holand opisao saigrače!

Radonjiću je ovo treći poraz u nizu na klupi "zelenih" iz Atine, pošto su od njih prethodno bili bolji Olimpijakos u Superkupu Grčke i Real Madrid u prvom kolu Evrolige.

Priliku za popravni PAO ima 13. oktobra kada se Radonjić prvi put od odlaska vraća u Beograd i izlazi na megdan Crvenoj zvezdi.