TAKO SE OSVAJA TITULA: Koštin momenat inspiracije za novu ekstazu Kontea! (FOTO) (VIDEO)

premijer liga 15. kolo

Klub sa Stamfrod Bridža ponovo se vratio na vrh Premijer lige

Čelsi je ponovo prvi u Premijer ligi.

Izabranici Antonia Kontea savladali su VBA minimalnim rezultatom, a jedini pogodak na utakmici postigao je Dijego Košta u 76. utakmice.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Mučio se Čelsi protiv ekipe iz Birmingema koja je u većem delu meča bila ravnopravan rival, ali nije iskoristila svoje šanse.

Ovo je deveta pobeda u nizu ekipe sa Stamford Bridža.

Ponovo smo imali prilike da vidimo Antonia Kontea u stanju ekstaze nakon pogotka njegove ekipe.

Nemanja Matić odigrao je svih 90 minuta, dok je Branislav Ivanović zamenio Edena Azara u 79. minutu.

Premijer liga 15. kolo:

Subota:

Votford - Everton 3:2 Arsenal - Stouk 3:1 Barnli - Bornmut 3:2 Svonsi - Sanderlend 3:0 Lester - Mančester siti 4:2