TOTALNA BLAMAŽA: Lester PREGAZIO Siti, Kolarov pogodio mrežu, het-trik Vardija! (FOTO) (VIDEO)

Da li su se "Lisice" konačno probudile? Ovo daje naznaku da jesu, i te kako!

Kakav završetak subotnjeg programa u Premijer ligi!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Lester, koji je ove sezone potpuno neprepoznatljiv, došao je do velike pobede posle više od mesec dana u Premijer ligi!

Kiša golova na Ostrvu, Votford obrnuo Everton, Arsenal Stouk, Svonsi lako sa Mačkama! (FOTO)

Mančester siti je potpuno razmontiran sa 4:2, a Gvardiolin tim je sa ta dva pogotka samo ublažio bruku u finišu meča.

LUDNICA U ENGLESKOJ: Jokanović ovakav gol i završnicu nije doživeo u trenerskoj karijeri! (VIDEO)

Aleksandar Kolarov je bio strelac jednog od utešnih golova, ali je prvih 20 minuta meča nešto o čemu će se pričati.

Posle poraza od Porta 5:0 pre samo nekoliko dana, Ranijerijeve "Lisice" kao da su se namerno spremale samo za ovaj duel, pa su u trećem, petom i dvadesetom minutu spakovale tri komada šokiranom Mančesteru!