Kiša golova na Ostrvu, Votford obrnuo Everton, Arsenal Stouk, Svonsi lako sa Mačkama! (FOTO)

PREMIJER LIGA, 15. KOLO

Ostao je još jedan susret, derbi subotnjeg programa između Lestera i Sitija

Fudbaleri Votforda pobedili su na svom terenu Everton sa 3:2, u prvoj subotnjoj utakmici 15. kola engleske Premijer lige.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Everton je na gostovanju u Votfordu prvi stigao do gola, a strelac je bio Romelu Lukaku u 17. minutu, ali je domaćin ipak do poluvremena uspeo da izjednači pogotkom Stefana Okake u 36. na asistenciju Nordina Amrabata.

Jedan od najboljih golgetera sveta nije dao gol više od osam meseci... Sve do sada! (VIDEO)

Početak drugog poluvremena doneo je izjednačenu igru, ali kako je utakmica odmicala, tako je Votford sve više pritiskao, da bi u 59. minutu golom Sebastijana Prodla stigao do prednosti.

LOŠ NIZ JE PREKINUT! Tandem Mesi - Suarez ponovo objasnio neke stvari! (VIDEO)

Okaka je u 64. minutu duplirao prednost Votforda, a gosti iz Liverpula su preko Lukakua u 86. samo uspeli da ublaže poraz.

Votford posle 15 utakmica zuazima sedmo mesto sa 21 bodom, dok je Everton deveti sa 20.

Fudbaleri Arsenala pobedili su na svom terenu Stouk sa 3:1 u utakmici 15. kola Premijer lige.

Arsenal je do desete pobede u šampionatu stigao posle preokreta.

Stouk je poveo u 29. minutu golom Čarli Adama iz jedanaesteraca, ali je Teo Volkot do kraja poluvremena, u 42. minutu, izjednačio na 1:1.

Mesut Ozil je doneo prednost Arsenalu u 50. minutu, a konačan rezultat postavio je Aleks Ivobi u 75. minutu.