ZVEZDA JE JESENJI ŠAMPION: Radnički je pokazao svima kako se igra sa Večitima, ali su stranci doneli presudu! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 20. KOLO

Objavljeno: 19:55h

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da trijumfuju na svom stadionu protiv Radničkog iz Niša rezultatom 2:1 i kolo pre kraja definitvno i obezbedila titulu jesenjeg prvaka.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Dva tima su odigrala sjajan meč i gledaoci na "Marakani" su se nauživali na utakmici koju su obeležili lepi golovi i mnogo uzbuđenja.

Delije još nisu ni stigle na tekmu, a osporavani momak je postigao EVROGOL! (VIDEO)

Real sa Nišave je ponovo pokazao da ove sezone igra sjajan fudbal i na najveći srpski stadion je došao da se nadigrava i ne bi bilo nezasluženo da je odneo bodove iz prestonice.

Crveno-beli su fenomenalno otvorili susret i već posle tri minuta stigli do prednosti prelepim pogotkom sve boljeg Džona Ruiza.

Osam minuta kasnije Radnički je izveo jednu sjajnu akciju, lopta je došla do Saše Stojanovića koji je u obrvu pogodio Pavkova.

Ofanzivac je potom sjajno gađao glavom i Manojlović nije mogao da spasi svoju mrežu.

Zvezda je od tog momenta počela da kontroliše zbivanja na terenu, a nagrada stiže u vidu još jednog sjajnog gola koji je postigao Donald u 23. minutu.

Ispostavilo se da je bio i konačan rezultat, iako su oba tima imala pregršt prilika za gol.

Radnički iz Niša je pokazao ostalim ekipama iz Superlige kako se igra protiv Večitih rivala na strani.

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča, pratili ste uz naš dobro poznati "lajv blog"!