VLAHOVIĆ KREATOR UMESTO GOLGETERA: Juventus se opet mučio, ali ostao u trci!
Slavlje fudbalera Juventusa, Foto: EPA /Alessandro di Marco

serija a, 28. kolo

Dušan Vlahović je u kontri prograo Lokatelija, a ovaj uposlio Moratu kod jedinog gola na utakmici

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na svom terenu ekipu Specije sa 1:0, u meču 28. kola italijanske Serije A.

Jedini gol na meču postigao je Alvaro Morata u 21. minutu. Španski fudbaler je svoj šesti gol u ovoj sezoni u prvenstvu postigao posle velike greške golmana gostiju Ivana Provedela, koji je loše ispucao loptu.

U akciji koja je prethodila golu učestvovao je i srpski fudbaler Dušan Vlahović, koji je igrao do 85. minuta. On je u kontri prograo Lokatelija, a ovaj uposlio Moratu.

1 / 3 Foto: EPA /Alessandro di Marco

Juventus je četvrti na tabeli Serije A sa 53 boda, dok je Specija posle četvrtog uzastopnog poraza, 16. sa 26 bodova.

U sledećem kolu tim iz Torina gostuje Sampdoriji, a Specija dočekuje Kaljari.