HLADAN TUŠ ZA MILAN! Poslednji tim prvenstva IZNENADIO lidera!
Salernitana - Milan, Foto: Profimedia

26. kolo serije a!

Objavljeno: 23:16h

Fudbaleri Salernitane i Milana odigrali su 2:2 u utakmici 26. kola italijanske Serije A.

Poslednji na tabeli je iznenadio lidera prvenstva, a sada bi "rosoneri" mogli da ostanu bez čelne pozicije.

Ništa nije nagoveštavalo da bi "rosoneri" mogli da kiksnu, u petom minutu je Žunior Mesijas pogodio i svi su videli da bodovi idu za Milanu.

Ante Rebić

Međutim, Interovo dete Federiko Bonacoli je izjednačilo "makazicama", a onda je Milan propuštao šanse...

Kaznu je servirao napadač iz Bosne i Hercegovine Milan Đurić pogotkom glavom 20 minuta pre kraja, ali domaćin nije izdržao.

Samo pet minuta kasnije je "strelu" sa 20ak metara poslao Ante Rebić, i izvukao remi.