ROMA I SASUOLO ODIGRALI SJAJAN MEČ: Uz mnogo promena vođstva na kraju se utakmica završila bez pobednika!

serija a 25. kolo

Rimski tim u narednom kolu dočekuje Veronu, a Sasuolo gostuje Interu

Fudbaleri Sasuola i Rome odigrali su večeras u Redjo Emiliji nerešeno 2:2, u utakmici 25. kola italijanske Serije A.

U 45. minutu je rukom u kaznenom prostoru domaćeg tima igrao Vlad Kirikeš, a sa penala je minut kasnije bio precizan Temi Ejbraham.

Domaći tim do izjednačenja dolazi u 47. minutu. Udarac je uputio Hamed Traore, lopta je na putu ka golu zakačila Krisa Smolinga, koji je autogol postigao posle greške golmana Ruja Patrisija.

Traore je u 73. minutu doneo prednost domaćem timu, da bi pet minuta kasnije drugi žuti karton dobio igrač Sasuola Djan Marko Ferari.

Brajan Kristante je posle kornera postigao gol u trećem minutu nadoknade za konačnih - 2:2.

Roma je na sedmom mestu Serije A sa 40 bodova, dok je Sasuolo 12. sa 30 bodova.

Rimski tim u narednom kolu dočekuje Veronu, a Sasuolo gostuje Interu.