TADIĆ NEĆE PO DOBROM PAMTITI MEČ PROTIV TVENTEA! Srpski fudbaler promašio najstrožu kaznu!

nikako da prekine post!

Ajaks je ostvario ubedjivu pobedu 5:0

Traje golgeterski post Dušana Tadića u Ajaksu. Kapiten reprezentacije Srbije vezao je peti meč bez pogotka u dresu Kopljanika, ali amsterdamski velikan i bez konkretnog učinka magičnog Srbina nastavlja da melje i krči put ka još jednoj šampionskoj tituli.

Neće Dušan Tadić po dobrom pamtiti utakmicu sa Tventeom (5:0), pošto je opet promašio najstrožu kaznu. Tačnije, njegov udarac sa 11 metara odbranio je golman gostiju iz Enšedea Lars Unerstal.

Kada nema Tadića tu je Sebastijan Ale. Pokazao je reprezentativac Obale Slonovače da je apsolutni pogodak sada već bivšeg direktora Kopljanika Marka Overmarsa.

FK Ajaks

Uspeo je visoki Holanđanin da asistira Klasenu za vodeći gol, da bi u 52. minutu majstorski reagovao na odbijenu loptu. Tvente nije bio konkurentan ni u jednom momentu čak su uspeli i da pošalju loptu u sopstvenu mrežu, pogodio je Robin Proper u 77. minutu. Ale je do kraja meča pogodio je još jdva puta za totalni debakl gostiju od 5:0.