REVIJA PENALA U GORNJEM MILANOVCU! Krajišnik doneo radost navijačima Metalca, Kolubara stigla do velike pobede!

JEDAN GOL BIO JE DOVOLJAN!

Gosti iz Novog Pazara su u 73. minutu mogli da izjednače, ali je Luka Ratković iz jedanaesterca pogodio stativu

Fudbaleri Metalca pobedili su na svom terenu Novi Pazar sa 1:0, u meču 22. kola Superlige Srbije.

Domaći tim je do vođstva mogao da dođe u 41. minutu, ali je udarac sa "bele tačke" Filipa Stuparevića odbranio golman Novog Pazara Luka Kukić.

Jedini gol na meču viđen je u 62. minutu, pošto je sa penala bio precizan Damjan Krajišnik. Gosti su u 73. minutu mogli da izjednače, ali je Luka Ratković iz jedanaesterca pogodio stativu.

U sledećem kolu Metalac dočekuje Vojvodinu, a Novi Pazar na svom terenu igra protiv Kolubare.

Fudbaleri Kolubare pobedili su večeras na svom terenu ekipu Voždovca sa 1:0, u meču 22. kola Super lige Srbije.

Domaći tim je do tri boda došao posle velike greške odbrane Voždovca, koju je u 12. minutu iskoristio Uroš Djuranović.

Voždovac je sedmi na tabeli Super lige Srbije sa 29 bodova, dok je Kolubara 12. sa tri boda manje.

Tim iz Lazarevca u sledećem kolu gostuje Novom Pazaru, a Voždovac dočekuje Radnički iz Niša.