TOTALNI DELIRIJUM! Pogledajte kako je Vlahović odveo Juventus u polufinale Kupa Italije! (VIDEO)
Dušan Vlahović u meču sa Sasuolom, Foto: Profimedia

ŠTA TI, DEČKO, RADIŠ!

Srpski napadač heroj Juventusa

Objavljeno: 23:15h

Fudbaleri Juventusa savladali su Sasuolo 2:1 u četvrtfinalu Kupa Italije, a heroj je ponovo bio srpski fudbaler Dušan Vlahović.

Posle gola na debiju protiv Verone, zapažen učinak je imao i u drugom nastupu za italijanskog velikana.

Veoma rano je Juventus stigao do prednosti, u 3. minutu golom Dibale. Međutim, ubrzo su gosti uspeli da izjednače rezultat preko Traorea.

Juventus je u nastavku pokušavao na sve načine da stigne do gola, ređale su se šanse Mekenija, Vlahovića, De Lihta , Rabioa, Morate, ali je Pegol odbranio svaki udarac, a nekoliko puta mu je pomogla i stativa.

Lopta jednostavno nije htela u gol, a onda je na scenu stupio Vlahović i to u 88. minutu meča!

Prevario je svog čuvara na levoj strani, ušao u kazneni prostor, šutirao, imao i dosta sreće, lopta je posle udarca Vlahovića pogodila u ruku Ruana, promenila pravac i prevarila Pegola.

Ovaj pogodak je okarakterisan kao autogol, ali vredan plasmana Juventusa u polufinale Kupa Italije gde će igrati sa Fiorentinom koja je ranije eliminisala Atalantu 3:2.

Drugi polufinalni par čine Milan i Inter.