NOVI PORAZ PARTIZANA: Drugoplasirani tim ruskog prvenstva trijumfovao golom u samoj završnici meča (FOTO)

pRIPREMNA UTAKMICA

Rezultat je bio 2:1 za Dinamo iz Moskve

Objavljeno: 16:05h

Fudbaleri Partizana odigrali su treći pripremni meč na zimskim pripremama u Turskoj.

Rival je ovoga puta bio moskovski Dinamo, a tim iz Beograda na kraju je poražen 2:1.

1 / 3 Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Dinamo je poveo nakon prve ozbiljne prilike. Strelac je bio Fomin koji je pogodio iz slobodnog udarca.

Partizan je izjednačio u 66. minutu posle serije opasnih napada. Nakon kornera je nastala pometnja u petercu tima iz Moskve, nakon čega je lopta stigla do Vujačića koji je pogodio prečku. Njegov udarac je popravio Natho koji je glavom doneo izjednačenje rezultat.

Dinamo je do pobede stigao u 88. minutu meča, a strelac je bio Vladislav Galkin.

Tim Aleksandra Stanojevića je pre današnjeg meča u Turskoj odigrao dve utakmice i to protiv makedonskog Tikveša kog su savladali 2:1, da bi potom bili poraženi od turskog Bašakšehira.