Projektili Pogbe i Bova: Torinski derbi rešen u sudijskoj nadoknadi! (VIDEO)

Efektni golovi

Juventus je uspeo da slavi tek u nadoknadi vremena
Objavljeno: 20:58h

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu gradskog rivala Torino sa 2:1, u 11. kolu italijanske Serije A. Trijumf "bjankonerima" doneo je Huan Kvadrado u trećem minutu nadoknade vremena. Obe ekipe su stvarale dobre šanse, ali je Juventus uspeo da slavi tek u nadoknadi vremena. "Stara dama" je povela u 19. minutu, kada je Pol Pogba sa ivice šesnaesterca snažno šutirao i neodbranjivo smestio loptu pod prečku. Torino je izjednačio u 51. minutu, kada je Danijele Bazeli probao iz slobodnog udaraca da prebaci živi zid, ali nije uspeo, da bi na odbijenu loptu naleteo Ćezare Bovo i sa ivice šesnaesterca savladao Đanluiđija Bufona. Kvadrado je u prvom minutu nadoknade prvo glavom pogodio prečku, a odmah zatim je Pogba šutirao iz daljine da bi mu Danijele Padeli odbranio udarac. Konačno, u 93. minutu Aleks Sandro je uputio pas u šesnasterac, a Kvadrado je iz blizine savladao golmana za novu pobedu. Četvorostruki uzastopni šampion Italije uspeo je tako da prvi put od početka sezone veže dve pobede u prvenstvu. Juventus je sada 10 na tabeli sa 15 bodova i pretekao je svog današnjeg rivala, koji ima isti broj bodova, ali slabiju gol-razliku. (A.V. Izvor: Beta)