Ono kada golman izvadi vruć krompir: Serhio Riko odbranio tri boda, Sevilja prestigla Barsu! (VIDEO)

Primera, 13. kolo!

Doduše, Barsa će već u nedelju imati priliku da na vrućoj Anoeti opet dođe u bodovnu prednost nad Andalužanima

Fudbaleri Sevilje pobedili su Valensiju sa 2:1 u derbiju kojim je zatvoren subotnji program 13. kola španske Primere.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Posle izjednačenog prvog poluvremena, Andalužani su stigli u vođstvo u 53. minutu autogolom Ezekijela Garaja, Munir je izjednačio na 1:1, da bi Pareha postigao veoma sličan pogodak kao sredinom nedelje protiv Juvea, kroz šumu nogu za konačnih 2:1!

Ono što je interesantno, golman Serhio Riko je doneo ovu pobedu Sevilji, jer je u poslednjim sekundama odbranio čistu šansu za Valensiju i tako pomogao svom timu da ponovo pretekne Barselonu na tabeli!