MIHINA MAŠINA RADI PUNOM PAROM: Bikovi gaze sve pred sobom, Milan se poigrao sa Empolijem! (VIDEO)

Serija A, 14. kolo!

Bikovi su upisali i četvrtu utakmicu zaredom bez poraza, od čega su tri poslednje bile pobede

Fudbaleri Torina pobedili su na svom terenu Kjevo sa 2:1 u utakmici 14. kola italijanske Serije A, dok je Milan u gostima zgazio Empoli sa 4:1!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Strelac oba gola za ekipu Siniše Mihajlovića bio je Jago Falke u 36. i 38. minutu, dok je gol za Kjevo postigao Roberto Ingleze četiri minuta pre kraja meča.

Torino se, posle sedme pobede u šampionatu, a treće uzastopne, "popeo" na šesto mesto na tabeli sa 25 bodova. Kjevo se, na drugoj strani, nalazi na 11. poziciji sa sedam bodova manje.