9 golova u meču sezone u Velsu, Liverpul skupo platio pobedu, Sitiju trijumf donela urnebesna reakcija igrača Barnlija! (VIDEO)

Premijer liga 13. kolo

Neverovatan meč su odigrali Svonsi i Kristal Palas na kome je čak pet golova palo u poslednjih 18 minuta
Objavljeno: 18:20h

Neverovatna subota u Premijer ligi! Mančester Siti se preokretom domogao pobedu u Barnliju 2:1, Liverpul je skupo platio trijumf nad Sanderlendom 2:0, dok je potpuna ludnica viđena u Velsu, Svonsi - Kristal Palas 5:4.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

U prvoj utakmici dana, "građani" nisu počeli kako su očekivali pošto je Din Marni volejom sa 25 metara doneo prednost domaćinu u 14. minutu.

Usledio je preokret u režiji Serhija Aguera koji je postigao oba pogotka, pošto je prvo u 37. minutu izjednačio, a potom u drugom poluvremenu posle dosta komične situacije zatresao mrežu i drugi put.