NIKAKO DA KRENE: Barselona osmi put odigrala neršeno u ligi ove sezone (FOTO)

ŠPANSKO PRVENSTVO, 20. KOLO

U subotu su pobede ostvarile ekipe Levantea i Real Sosijedada

Objavljeno: 21:14h

Fudbaleri Granade odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Barselone, u utakmici 20. kola španskog prvenstva.

Fudbaler Barselone Luk de Jong postigao je gol u 10. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda. De Jong je ipak bio strelac i to u 57. minuta kada je doneo vođstvo Barseloni, posle dodavanja Danija Alvesa, a izjednačio je Antonio Puertas u 89. minutu.

Barselona je osmi put odigrala neršeno u ligi i šesta je na tabeli sa 32 boda, a utakmicu protiv Granade završila je sa desetoricom na terenu pošto je u 80. minutu drugi žuti karton dobio Gavi.

Real Sosijedad pobedio je na svom terenu Seltu sa 1:0, a jedini gol postigao je Mikel Ojarsabal u 16. minutu. Fudbaler Sosijedada Aric Elustondo postigao je pogodak u 62. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije gol poništen zbog ofsajda.

Pobedu je ostvario i Levante koji je pobedio Majorku sa 2:0. Golove za prvu pobedu Levantea u sezoni postigli su Roberto Soldado u 47. i Hose Luis Morales u 97. minutu.