PROP'O: Pre 6 godina je osvojio tripletu, a sada je ispao iz Lige Evrope od izraelskih anonimusa! (VIDEO)

TUGA ŽIVA

Gol u 93. minutu i zacementirao je sudbinu italijanskog velikana

Odigrano je čak 12 duela Lige Evrope u terminu od 19 sati, a najveći šok priredio je Inter, koji je porazom od Hapoel Ber Šive 3:2 izbačen iz Lige Evrope!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Nero-azuri su imali 2:0 na poluvremenu, ali su u drugih 45 minuta dozvolili da prime sva tri gola, od kojih je poslednji pao u 93. minutu.

MA, KOJI INZAGI?! Gol kakav je dao bivši igrač Zvezde, zaista se retko viđa! (VIDEO)

Još jedan italijanski klub je poražen identičnim rezultatom u istom minutu! Fiorentina je poklekla kod kuće pod PAOK-om. Rodrigez je doneo odluku o pobedniku.