Tuga, suze i neviđena bol! Čukarički u finišu ispao iz Lige šampiona!

auuuu kakva šteta

Posle pobede od 1:0 u Norveškoj protiv Rozenborga, Beograđani su večeras na svom terenu, bukvalno u poslednjim trenucima meča doživeli bolan udarac i na kraju eliminisani - 0:2 na Banovom brdu

Mladi fudbaleri Čukaričkog nisu uspeli da naprave novi podvig i izbore učešće u plej-of fazi kvalifikacija za omladinsku Ligu šampiona. Posle pobede od 1:0 u Norveškoj protiv Rozenborga, Beograđani su večeras na svom terenu, bukvalno u poslednjim trenucima meča doživeli bolan udarac i na kraju eliminisani - 0:2 na Banovom brdu!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja! Golova nije bilo sve do samog finiša utakmice, imao je Čukarički do 87. minuta rezultat koji ga vodi dalje, ali onda je štoper domaćih Ilić skrivio jedanaesterac, zbog čega je i isključen, a Vinje sa bele tačke doveo goste u vođstvo. I kada se činilo da u regularnih 90 minuta nećemo dobiti ukupnog pobednika, tako nije mislio Nordskag, koji je u nadoknadi vremena postigao gol odluke za konačnih 0:2!