REKORDI, SRBI, BORBA PROTIV UEFA I KOMIKA: 9 stvari po kojima ćemo pamtiti prošlo veče Lige šampiona! (FOTO) (VIDEO)

ono što navijači vole

Ako ste slučajno propustili nešto, sada imate sve na jednom mestu
Objavljeno: 14:24h

Utorak veče u Ligi šampiona, bilo je istorijsko, uzbudljivo, zanimljivo i slobodno odaberite još neki epitet, jer takva noć teško da će se ponoviti, makar u skorije vreme, u najjačem klupskom takmičenju.

Mnogo rekorda je palo, mnogo zanimljivih situacija je viđeno, a zato smo rešili, da vam na jednom mestu skupimo sve te interesantne detalje, za slučaj da ste neki propustili.

Veče koje će se zauvek pamtiti: Dortmund i Srbin ispisali nove stranice istorije Lige šampiona! (FOTO)

1. Borusija Dortmund - Legija 8:4 - Utakmica koja je srušila rekord Lige šampiona po broju pogodaka na jednom meču. Do sada je najefikasniji meč bio Monako - Deportivo 8:3, a interesantno je da su "kneževi" posle meča čestitili "milionerima".

2. Na istom meču pala su još tri rekorda. Prvi da je postignuto čak pet golova u prvih 24 minuta, a drugi da je šest golova palo u prva 32. minuta, a granica je pomerena i po brzini postugnutih sedam golova.

MAGIČNA SPOLJNICA: Bivši fudbaler Partizana u stilu Kake spojio saigrača sa golom! (VIDEO)