JOŠ JEDAN REMI SURDULIČANA: Posle podele bodova protiv Zvezde, Radnik odigrao nerešeno i sa Mladosti!

superliga srbije 21. kolo

Fudbaleri Mladosti slavili su na gostovanju u Surdulici protiv Radnika 0:2 u meču 21 kola Superlige.

Radnik je dominirao tokom celog meča i imao 16 šuteva na gol protivnika, naspram četiri protivnika.

Najbolji strelac u istoriji Superlige Milan Bojović je gostima iz Lučana doneo prednost u 34. minutu i sa tim rezultatom se otišlo na pauzu.

U nastavku igre Miloš Cvetković je duplirao prednost Mladosti u 66. minutu za konačan rezultat.

Mladost sa ovom pobedom izbija na 11. poziciju i samo je tri boda dele od plej-ofa, dok je Radnik trenutno 13. sa 21 bodom iz isto toliko kola.