PRITERALO GA USRED UTAKMICE: Dok je Bajern napadao, bek Francuske ODJURIO u WC, cela klupa mu se smejala! (VIDEO)
Benžamen Pavar i Tomas Miler, Foto: Profimedia

očigledno je bilo vrlo hitno...

Posle susreta trener Julijan Nagelsman je novinarima objasnio da Pavar više nije mogao da istrpi

Bajern iz Minhena je za kraj godine sa lakoćom savladao na svom terenu ekipu Volfsburga sa 4:0, u meču 17. kola Bundeslige.

Tomas Miler je doveo domaći tim u prednost golom u sedmom minutu, a u drugom poluvremenu golove za Bavarce su postigli Dajot Upamekano u 57, Leroj Sane u 59. i Robert Levandovski u 88. minutu.

Bizarna scena viđena je u finišu susreta na Alianc areni sa Benžamenom Pavarom u glavnoj ulozi.

Benžamin Pavar

Dok je trajao napad Bajerna Pavar je iznenada napustio teren i otrčao u svlačionicu, a utakmica se nastavila, kao da se ništa nije desilo.

Francuski defanzivac je jednostavno hitno morao u toalet te nije mogao da sačeka kraj utakmice. Posle susreta Julijan Nagelsman je novinarima objasnio da Pavar više nije mogao da istrpi.

- Došao mi je i na francuskom rekao da mora ići u toalet. To je što sam razumeo svojim skromnim francuskim. Nakon toga je odigrao tri ili četiri pasa, a kada je lopta bila na drugoj strani pobegao je u svlačionicu - objasnio je Nagelsman posle meča.

Julian Nagelsman
Julian Nagelsmanfoto: EPA/Friedmann Vogel

Celu komičnu situaciju možete videti OVDE.

Sve se dešavalo pri rezultatu 3:0, a na sreću domaćih bila je i spremna izmena jer je Malik Tilman bio spreman da uđe umesto Džamila Musijale.

Međutim, kako je Pavar imao "hitan slučaj", Musijala je ostao ceo meč na terenu, a Tilman je zamenio reprezentatvica Francuske.

Nakon što je obavio "posao" Pavar se vratio na klupu i izazvao smeh kod svih u Bajernu.